Mazovian startup to program, który został stworzony z inicjatywy Województwa Mazowieckiego. Mazowsze stawia na innowacje! Dla Województwa Mazowieckiego ważne są młode firmy, kreatywni przedsiębiorcy i osoby gotowe podjąć wyzwanie i stworzyć konkurencyjne startupy.

Startupy pozytywnie wpływają na zwiększenie jakości życia i bezpieczeństwo mieszkańców regionu.

Kilka słów o programie

W ramach programu zrzeszonych zostało ponad 10 organizacji: międzynarodowych korporacji, parków technologicznych, Instytucji Otoczenia Biznesu, Funduszy Inwestycyjnych  i Uczelni Wyższych. Partnerzy programu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a najciekawszym projektom umożliwią testowanie lub wspólne wdrożenia oraz pomogą w nawiązaniu kontaktu z największymi funduszami inwestycyjnymi i siecią Aniołów Biznesu.

Youth Business Poland

Organizatorem programu jest Youth Business Poland który posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie we wspieraniu startupów w ramach programów inkubacyjnych i akceleracyjnych.

Podczas programu startupy wezmą udział w szkoleniach specjalistycznych i indywidualnych spotkaniach z ekspertami, inwestorami i analitykami biznesowymi. Zyskają nie tylko cenną wiedzę, promocję w mediach  i poszerzą kontakty biznesowe, ale realnie zyskają szansę na pozyskanie inwestora czy dofinansowanie.

W finałowym etapie projektu startupy zawalczą o nagrodę 20 000 zł.

Jeśli masz pomysł na startup, który wpisuje się w jedną z 4 Innowacyjnych Specjalizacji Mazowsza, nie czekaj, zgłoś się i rozwiń swój biznes w ramach Mazovian Startup.

O projekcie

Program akceleracyjny dla innowacyjnych startupów finansowany jest z budżetu Województwa Mazowieckiego. Realizatorem projektu jest Youth Business Poland.

Zgłoś się już dziś jeśli chcesz skorzystać z możliwości otrzymania wsparcia finansowego, eksperckiego i promocyjnego.

Wypełnij formularz do 30 października 2018 roku.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami

mailowo: biuro@ybp.org.pl 

lub pod numerem + 48 531 987 711.